Samsun Projeksiyon Servisi

Projeksiyon cihazlarındaki tüm sorunların hızlı ve güvenilir bir çözüm aşamasından geçmesi amaçlı kurulmuş olan Samsun projeksiyon servisi eğitimli ve donanımlı kadrosu ile kendinden emin adımlarla ilerlemektedir.

Samsun Projeksiyon Servisi

Ana kartın bozulmasından, projeksiyon kumandasının bozulmasına, ekranın sık sık kapanmasından cihazın elektrik almamasına kadar birçok sorunun mutlaka bir çözümü olduğuna inanarak önce ücretsiz arıza tespiti yapan bundan yola çıkarak tamir ve parça değişimi işlemlerine karar veren Samsun projeksiyon servisi işini ciddiye alan ve müşteriyi önemseyen bir servistir.

Müşteri ile bire bir iletişim kurarak bir güven ortamı yaratan Samsun projeksiyon servisi tamir ve parça değişimleri sonrasında da cihazın bakım ve temizliğini üstlenerek bir ayrıcalık yaratmaktadır.

Samsun Projeksiyon Tamir Servisi

Samsun Projeksiyon Servisi > Projeksiyon Servisi > Projeksiyon Lamba değişimi > Projeksiyon Tamiri > Projektör > Projeksiyon Teknik Servis> Samsun Projeksiyon Tamiri > Acer > Toshiba > Mitsubishi > İnfocus > Benq > Sony > Hitachi > Epson > Viewsonic > Sharp> Optoma > Sanyo> Canon