Rize Projeksiyon Servisi

Rize projeksiyon Servisi: projeksiyon cihazlarında meydana gelen hasarları ve oluşan arızaları düzeltmek amaçlı deneyimli ve eğitimli bir kadro ile kurulan teknik bir birimdir.

Rize Projeksiyon Servisi

İşini ciddiye alan ve müşteri merkezli bir hizmet anlayışını benimseyerek ilerlemeye çalışan Rize projeksiyon tamiri projeksiyon cihazının ana kartında meydana gelen bozulma, düşmeden dolayı çatlak ve kırık, görüntüyü ekrana yansıtmaması, kumandanın bozulması, sıvı ile temas gibi tüm durumlarda profesyonelce hareket ederek gerekli tamir ve parça değişimi işlemlerini yapmaktadır.

Rize projeksiyon Tamiri: Tamir ve parça değişimi işlemlerinden sonra yapılacak olan bakım ile birlikte hasarlı olarak getirmiş olduğunuz cihazlarınız sağlam ve temiz bir şekilde Rize projeksiyon tamiri tarafından size teslim edilmektedir.

Projeksiyon Tamir servisi Rize

Rize Projeksiyon Servisi > Projeksiyon Servisi > Projeksiyon Lamba değişimi > Projeksiyon Tamiri > Projektör > Projeksiyon Teknik Servis> Rize Projeksiyon Tamiri > Acer > Toshiba > Mitsubishi > İnfocus > Benq > Sony > Hitachi > Epson > Viewsonic > Sharp> Optoma > Sanyo> Canon