Ankara Projeksiyon Tamiri

Projeksiyon tamir servisi Ankara; Projeksiyonların tamiri bakımı ve parça değişimleri zor ve ustalık tecrübe isteyen bir konu olduğundan Teknik servis alanında uzman teknisyenlere ya da servisler tarafından yapılması şarttır. uzmanı olmayan kişilerin ellerinde düzeltilmesi istenen sorun yeni sorunlara yol açabilir. Projeksiyon tamirinin yapılacağı firmanın hangi konuda daha çok uzmanlaştığına ve yapılacak onarım sonrasında garanti verip vermeyeceği ve bu garantinin ne kasar süre devam edeceği konularına dikkat edilmesi gerekir.

Projeksiyon tamiri, bakım, Lamba değişimi ve diyer parçalar için sizleri servisimize bekliyoruz.

Önemli Not; Çalışan Projeksiyon cihazının fişini cihaz kendi kendini soğutmadan çekmeyiniz, topraklı priz kullanın, belli periyotlarda bakımını yaptırmak, çok uzun süreler çalıştırmamak ve çok fazla açıp kapatmamak cihazı projeksiyon servisine ihtiyaç duymadan daha uzun ömürlü kullanmamızı sağlar.

Acer Projeksiyon Servisi  > Toshiba Projeksiyon Servisi  > Mitsubishi Projeksiyon Servisi  > İnfocus Projeksiyon Servisi  > Benq Projeksiyon Servisi  > Sony Projeksiyon Servisi  > Hitachi Projeksiyon Servisi  > Epson Projeksiyon Servisi  > Viewsonic Projeksiyon Servisi  > Sharp Projeksiyon Servisi  > Optoma Projeksiyon Servisi  > Sanyo Projeksiyon Servisi

Ankara Projeksiyon tamir servisiProjeksiyon cihazları çok yüksek teknolojilerle hazırlanıyor olsa da; Projeksiyon lambası bozulduğunda, Görüntüyü bozuk, flu, noktalı görüntü veya yansıtmıyorsa, Projeksiyon kumandası bozulduğunda, Aşırı ısınıyorsa Projeksiyon cihazının ana kartı ve power kartının bozulduğunda, Herhangi bir düşme çarpma sonucunda çatlama ya da kırılma olması durumunda projeksiyon tamirine ihtiyaç duyulur.

Acer  Optoma  Toshiba ASK  İnfocus Benq  Sony  Hitachi  Epson  Viewsonic  Sharp  Mitsubishi   LG Sanyo

Projeksiyon cihazı gelen görüntüyü karşı perdeye ya da duvara istenilen ölçüde yansıtan görüntü cihazlarıdır. Genelde film, reklam amaçlı sunum yaparken, film izlerken ya da birçok kişi ile birden konferans iletişimi kurulmak istendiğinde projeksiyon cihazları kullanılır. Crt, Lcd, Led, Dlp diye dört farklı özelliğe sahiptir. Bu dört farklı yapıdan biri Crt tipleri artık hiç bir marka üretilmiyor olsa da en çok üretilen ve en yaygın bir şekilde kullanılan tipler Lcd ve Dlp modelleridir. Ancak daha iyi görüntü almak için projeksiyon cihazı yapılarını projeksiyonu hangi amaç için kullanacağımıza karar vermeli ve dikkat ederek seçmeliyiz.

Bir ürünü tanıtmak gibi vs... sunum sistemleri için kullanılacak olan projeksiyon cihazlarında önemli olan görüntünün kalitesi, keskinliği ve kontrastı önemli olduğundan bu amaç için Dlp, Sinema ortamını yakalamak ve keyfini daha güzel yaşamak için alınacak olan projeksiyon cihazındaki en önemli unsur görüntü kalitesi olduğundan bu amaç için Lcd, Okul, dershane, mağaza veya eğitim için alınacak olan projeksiyon cihazlarında önemli olan ışık kaynağı ve ışık gücünün önemli olmasından bu amaç için Lcd VE Dlp teknolojisine sahip projeksiyonlar tercih edilmelidir.

Her elektronik cihaz gibi projeksiyon cihazlarıda yaşantımıza sağladığı birçok kolaylığın yanında çok hassas ve komplike olmasıyla dikkatli ve bakım süreçlerinin takibi ve özenli kullanılması gereken bir cihazdır. Projeksiyon cihazında Yapılacak olan dikkatsiz bir hareket projeksiyon bozulmasına tamire ihtiyaç duyulabilecek bir sorun ve arıza ortaya çıkarabilir. Projeksiyon tamirine ihtiyaç duyulmaması için projeksiyon lambasının gücü ve ömrüne uygun amaçlar dahilinde kullanılmalıdır.

Projeksiyon Tamiri

Ankara Projeksiyon Tamiri > Projeksiyon Tamir Servisi > Projeksiyon Lamba değişimi ve tamiri > Acer > Optoma > Epson > İnfocus > Benq > Toshiba > Sony > Hitachi > Viewsonic > Mitsubishi > Sanyo > Projeksiyon Tamiri > Projektör Tamiri