Ankara Projeksiyon Servisi

Grup Bilişim olarak projeksiyon cihazları tamiri üzerinde köklü çalışmalar yapmış ve kendi deneyimli, uzman teknisyenlerimiz yetiştirmekte olan 30 yıllık bir firmayız. Ankara'da Yeterli donanıma sahip ekipmanlarımız ve her zaman kendini teknik anlamda yenileyen teknisyen kadromuz ile Ankara'da Projeksiyon tamir servis konusunda sizlere her zaman kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Tamir ve bakım, lamba değişimi için neden bizleri seçmelisiniz? Çünkü projeksiyonu ve görüntüyü seviyoruz.

Ankara Projeksiyon ServisiFirma olarak sadece projeksiyon tamiri yapmıyoruz. Tabi ki projeksiyon cihazlarını tamirini bakımını lamba değişimi gibi işlemleri yaparken daha çok memnun oluyoruz. Çünkü görüntü ve yüksek teknoloji harikası parçalar iç içe olup sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Projeksiyon cihazlarını onarmak ve bakımını yapmak ise elektronik tamircisi olan bizlere onur veriyor. Teknik servis işimizde 30 yıllık dürüstlüğümüz ve saygınlığımız ön plandadır. Emri vaki hesaplar çıkartılmaz, Çünkü Projeksiyon tamiri yapılmadan önce arıza tespiti yaparız ve sonra maliyeti saptanır ki aldatmaca olmasın.

ACER  OPTOMA  TOSHIBA ASK  INFOCUS BENQ  SONY  HITACHI  EPSON  VIEWSONIC  SHARP  MITSUBISHI   LG SANYO

Müşterimizin Projeksiyon tamiri yaptığımız işlerden memnun kalması bizim işimizdeki farkımızı ortaya çıkarmaktadır. Bizleri tercih etmeniz kalitemizi ve konusunda uzman çalışanlarımız ve teknisyenlerimizle tanışma fırsatını sizlere sunmaktadır. Sorunlar ve arızalar çözülmeden biz durmak nedir bilmeyiz. Projeksiyon tamiri, bakımı ve yedek parçalarında sizlere hızlı kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerimize devam ediyoruz.

Projeksiyon Tamiri Ankara

Ankara Projeksiyon Servisi > Projeksiyon Lambası > Projeksiyon Anakart > Projeksiyon Yedek Parça > Projeksiyon Tamiri Ankara