Projeksiyon Lamba değişimi

Projeksiyon Lambası, Projeksiyon lamba, Projeksiyon lamba fiyatı, Lamba montajı, Projeksiyon Bakımı, Projeksiyon Tamiri, Projektör

Tüm Projeksiyon markalarının lamba değişileri teknik servisimizde garantili yapılmaktadır.

Çalışma alanları oldukça geniş olan bu cihazları kullanırken karşımıza bazı sorunlar çıkabiliyor. Uzun süre kullanımdan sonra bakıma ihtiyaç duyan cihazlarınızı projeksiyon servisi sayesinde kolaylıkla tamir ettirebiliyorsunuz. Görüntü netliğinde sorun yada, kırmızı yeşil dalgalanmalar olduğunda projeksiyon lambalarında bir sorunla karşı karşıya olabilirsiniz. Projeksiyon lamba değişimi sayesinde projeksiyon cihazınız eski görüntü kalitesine tekrar kavuşmaktadır. Anlatılmak istenen konu periyodik olarak cihazın kontrol edilmesi cihazın uzun ömürlü çalışması açısından oldukça önemlidir. Her türlü projeksiyon tamiri için uğraş verdiğimizi belirtmek isteriz. Türkiye’nin bir çok yerindeki servis ağımız ve projeksiyon servisi sayesinde, cihazlarının her türlü arızasında yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

Projeksiyon cihazları bulundukları ortama bağlı olarak oldukça fazla bakım isteyen cihazlardır. Eğer fazla tozlu bir ortamda kullanılıyorsa, havada bulunan toz zerrecikleri cihazın içinde bulunan optik bölümüne ve lambalarına zara verebilir. Bunun sonucunda cihazınızın bakıma ihtiyacı olabilir. Görüntü kalitesini arttırmak adına projeksiyon lamba değişimi servisimizden yararlanabilirsiniz. Cihazlarının teknik bakımları açısından, ürünlerinin arkasında duran firmamız, projeksiyon tamiri konusunda size oldukça yardımcı olacak şekilde hazırlıklı bir servistir. Projeksiyon arızalarında kesin çözüm sunan servislerimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Projeksiyon lamba değişimi

PROJEKSİYON ARIZALARI

Projeksiyon cihazları geçmişte kullanılan sinema vizyon teknolojisine yeni bir soluk getiren ve teknolojik aletler seviyesinde kendini geliştiren bir üründür. Geçmişte karşımıza ilk çıkan örneklerinden biri de sinemalardaki kullanım alanlarıdır. Kitlelere sinema keyfini sunan sinema teknik aletlerinin yerini artık projeksiyon cihazlarının aldığı görmekteyiz.

Eski tip sinema cihazlarının yerini dijital cihazların alması, kullanım kolaylığı ve, pratikliği de yanında getirmiştir. Projeksiyon cihazlarının görüntüyü yüksek kalitede büyüterek beyaz perdeye verme teknolojisidir. Günümüzde pek çok alanda kullanılan bu cihazların, işletme sahiplere büyük kolaylı sağladığı da bir gerçektir. Sinemalar, partiler, toplantılar ve benzeri yerlerde ihtiyaç duyulduğu gibi, kıraathanelerde bile büyük kolaylık sağlamıştır. Kıraathanelerde özellikle futbol maçlarının gösteriminde büyük rahatlık sağlayan bu cihazlar, işletme sahiplerine de getirisi çoktur. Hal böle olunca kullanım alanı oldukça yaygın olmaktadır. Kişiler artık evlerine bile bir sinema salonu kurmakta ve projeksiyon cihazına ihtiyaç duymaktadırlar. Aynı zamanda 3d yayın gösterimi de sağlayan cihazlarda mevcuttur.