Philips Projeksiyon Servisi

Projeksiyon cihazı temelde bir görüntüyü yani video sinyalini bir perde üzerinde yansıtmaya yarayan bir sistemdir. Gelişen teknolojiyle 3D görüntüyü yansıtmaya kadar yarayan bu sistem evde, işte, ofiste birçok kolaylık sağlamaktadır. Kullanımı oldukça basit olan bu cihazların bakımları ve onarımları da oldukça önemlidir. Ankara Philips Projeksiyon Servisi olarak projeksiyon cihazınızla ilgili yaşadığınız her problemde müşterini memnuniyetini esas alarak cihazınızı tamir ediyoruz.

Projeksiyon aletlerinde sık yaşanan bazı sorunlar şunlardır. Özellikle DLP cihazlarda DLP Chip ve Colur Wheel parçalarının bozulması, Projeksiyon objektifinin çizilmesi - Fanlarının soğutmama Problemi - Video giriş ve çıkışlarının arızalanması - Görüntü ve renk atlaması - Kırmızı gibi baskın renklerde sorun yaşama - Vga girişinin sorun çıkarması - Montaj sırasında yaşanan sorunlar - Yedek parça sorunları - Lamp powerın arızalanması. Şeklinde sıralayabileceğimiz birçok sorunla Projeksiyon kullanırken karşılaşabilirsiniz.

Ankara Philips Projeksiyon Servisi

Ankara Philips Projeksiyon ServisiBu pek çok sorunda size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayınız. Her türlü arıza tespiti ve onarımı için sürekli gelişen dinamik kadromuzla sizlerin yanından olmaktan gurur duymaktayız. Uzun yıllardır bu sektörde çalışmalarını sürdüren firmamız projeksiyon tamirinde uzmanlaşan ekibiyle her sorununuzda sizlerle.

Cihazınızın güvenliği için aldığınız firmanın servisiyle sürekli irtibatta olmanız sizin için önemlidir. Tamir öncesi ve sonrası size verdiğimiz hizmet cihazınızın uzun ömürlü olması açısından oldukça önem taşımaktadır.

Philips Projeksiyon Tamiri ve Yedek parçaları

Philips Projeksiyon Teknik ServisiPhilips Projeksiyon bakım işlemleri
Philips Lamba değişimi
Philips Fan değişimi
Philips Anakart değişimi ve tamiri
Philips Power kart değişimi ve tamiri
Philips Lens değişimi ve bakımı
Philips İşlemci değişimi

Philips Projeksiyon Tamiri

Ankara Philips Servisi > Ankara Philips Projeksiyon Servisi > Philips Projeksiyon Tamiri > Philips Projeksiyon Lamba > Philips Projeksiyon Teknik Servisi