Mitsubishi Projeksiyon Servisi

Ankara Mitsubishi Servisi, Ankara Mitsubishi Projeksiyon Servisi, Projeksiyon Servis, Projeksiyon Lambası, Projeksiyon Tamiri, Projektör, Projeksiyon Servisi

Projeksiyon tamir servisi

                Projeksiyonunuzu kullanırken yaşadığınız her problemde sizleri Ankara Mitsubishi Projeksiyon Servisimize bekliyoruz. Teknolojik aletlerinin gelişmesiyle yaşadığımız sorunlar da artmaya başladı. Bu sorunların bütün cevaplarını ve çözümlerini bulabileceğiniz teknik servisler size memnun kalacağınız hizmetler sunuyor.

Deneyimli, uzman kadromuzla projeksiyon tamirinde sizlere en uygun ve en ekonomik hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Projeksiyon tamirinde sık sık yapılan hatalardan biri olan; hava kompresörüyle parçalarını temizleme veya objektifi bir bezle temizleme gibi işlemlerin tek başınıza yaptığınızda parçalara zarar verebileceğinizi unutmayınız. Bu tür periyodik işlemler için güvenli bir servisle çalışmak çok önemlidir.

Projeksiyon aletleri LCD(liquıd crystal display), DLP(dijital light processing) olarak iki temel prensiple çalışır. Gündüz daha ışıklı bir ortamda projeksiyon cihazınızı kullanmak isterseniz DLP ürünler size daha çok kullanış sağlayacaktır. Fakat ev ortamı gibi karanlık bir ortam sağlayabileceğiniz bir yerde kullanacaksanız LCD ürünler daha iyi sonuç verir. DLP ürünler daha az bakıma ihtiyaç duyar fakat kullanacağınız ortama göre seçim yapmalısınız.

Projeksiyon aletleri ilk bakışta çok karmaşık yapılar gibi gözükmese de oldukça hassas parçalardan oluşur. Projeksiyon lambası, objektifi, ana kartı gibi parçaların tamirinin oldukça dikkatli yapılması gerekir. Daha sonra yaşanması mümkün olan ışık patlamaları, renk atlamaları, fanın fazla ısınması gibi problemlerle karşılaşmamak için güvendiğiniz bir servisle çalışmak son derece önemlidir. Her türlü arıza tespiti, onarımı ve periyodik bakımlar için Ankara Mitsubishi Projeksiyon Servisimize güvenebilirsiniz.

Ankara Mitsubishi Projeksiyon Servisi

Projeksiyon tamir merkezi

Mitsubishi Projeksiyon tamiri
Mitsubishi Projeksiyon bakım işlemleri
Mitsubishi Lamba değişimi
Mitsubishi Fan değişimi
Mitsubishi Anakart değişimi ve tamiri
Mitsubishi Power kart değişimi ve tamiri
Mitsubishi Lens değişimi ve bakımı
Mitsubishi İşlemci değişimi
Ankara Mitsubishi Projeksiyon servis merkezi, Ankara'nın en köklü teknik servisi olan firmamız LG Projeksiyon tamiri, bakımı ve lamba değişimi gibi işlemlerde Sabah 8.30 ila akşam 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bahçelievler Mitsubishi Projeksiyon servisi, Balgat Mitsubishi Projeksiyon servisi, Batıkent, Beşevler Mitsubishi Projeksiyon servisi, Beysukent, Bilkent, Çankaya Mitsubishi Projeksiyon servisi, Çayyolu, Çukurambar Mitsubishi Projeksiyon servisi, Dikmen Mitsubishi Projeksiyon servisi, Emek Mitsubishi Projeksiyon servisi, Etimesğut, Gölbaşı Mitsubishi Projeksiyon servisi, İncek, Kızılay Mitsubishi Projeksiyon servisi, Mesa, Oran, Sincan Mitsubishi Projeksiyon servisi, Ulus, Ümitköy Mitsubishi Projeksiyon servisi, Yüzüncü Yıl Mitsubishi Projeksiyon servisi Ankara'nın Tüm semtlerine servis vermekteyiz.