Kars Projeksiyon Servisi

Kars projeksiyon servisi: Karsın en büyük en kaliteli teknik servislerinden biridir. Projeksiyon aletinizin tüm sorunlarını servisimizde çözmekteyiz. Deneyimli işlerinde uzman kadromuz ile cihazınızı ilk günkü performansına döndürmekteyiz.

Projeksiyon aletlerinin en çok arızalanan yeri lambasıdır. Lambasının bakımı önemlidir. Çünkü görüntünün daha iyi olması için lambanın verimi önemlidir. Lambadan çıkan ışık sayesinde görüntünün netliği değişmektedir. Lambası zayıflayan ya da yanmayan projeksiyon aletlerinin bakımı şarttır.

Kars Projeksiyon Servisi

Kars projeksiyon servisimizde yapılan tamir süreleri en fazla 1 ila 3 gün arası sürmektedir. Yani sizleri bekletmeden cihazınızı tamir edip kısa süre içinde sizlere teslim etmekteyiz. Servisimizde kullandığımız yedek parçaların orijinal olmasına özen gösteririz. Bundan dolayı müşterilerimiz servisimizden memnun kalmaktadır. Şu ana kadar Kars halkından hiçbir şikâyet gelmemiştir.

Projeksiyon Teknik Servisi Kars

Kars Projeksiyon Servisi > Projeksiyon Servisi > Projeksiyon Lamba değişimi > Projeksiyon Tamiri > Projektör > Projeksiyon Teknik Servis> Kars Projeksiyon Tamiri > Acer > Toshiba > Mitsubishi > İnfocus > Benq > Sony > Hitachi > Epson > Viewsonic > Sharp> Optoma > Sanyo> Canon