İzmir Projeksiyon Servisi

İzmir projeksiyon servisi: Teknik Servis olarak her türlü projeksiyon cihazının bakım ve onarımını yapmaktayız. Bize getirdiğiniz cihazınız ilk günkü performansına ulaşacaktır. Deneyimli personellerimiz sayesinde tüm arızaları en kısa sürede halletmekteyiz.

Projeksiyon Cihazlarının genelde lambası, ana kartı ya da kumandasının bozulmasıyla karşımıza çıkmaktadır. Bu parçaların ilk önce tamiri yapılır daha sonra onarılmayacak bir durum varsa değiştirme yoluna gidilir. Kullandığımız tüm yedek parçalar orijinal parçalardır. Orijinal parçalar cihazının ömrünü daha çok uzatır.

İzmir Projeksiyon Servisi

Projeksiyon Cihazınıza herhangi bir arıza yaşatmaz. Ama kalitesiz parçalar kullanırsanız cihazınıza daha çok zarar verebilir. İzmir projeksiyon servisimiz siz değerli müşterilerimi düşünerek ücretsiz kargo hizmeti vermektedir. Bozulan cihazınızı gelip kapınızdan alıp tamir ettikten sonra tekrardan sizlere teslim etmekteyiz.

Projeksiyon Tamir Servisi İzmir

İzmir Projeksiyon Servisi > Projeksiyon Servisi > Projeksiyon Lamba değişimi > Projeksiyon Tamiri > Projektör > Projeksiyon Teknik Servis> İzmir Projeksiyon Tamiri > Acer > Toshiba > Mitsubishi > İnfocus > Benq > Sony > Hitachi > Epson > Viewsonic > Sharp> Optoma > Sanyo> Canon

Aliağa > Balçova > Bayındır > Bayraklı > Bergama > Beydağ > Bornova > Buca > Çeşme > Çiğli > Dikili > Foça > Gaziemir > Güzelbahçe > Karabağlar > Karaburun > Karşıyaka > Kemalpaşa > Kınık > Kiraz > Konak > Menderes > Menemen > Narlıdere > Ödemiş