Beysukent Projeksiyon Servisi

Beysukent projeksiyon servisimizde her türlü tamir işlemleri yapılmaktadır. Servisimizde çalışan personellerimiz işlerinde deneyimli kişilerdir. Her türlü arızayı çözen ustalarımız kullandıkları yedek parçalarla da cihazınızın ömrünün uzamasını sağlamaktadırlar.

Beysukent Projeksiyon Servisi

Beysukent projeksiyon servisi olarak siz değerli müşterilerimize her türlü kolaylığı sağlamaktayız. Bu kolaylıklarımızdan biri ücretsiz arıza tespitidir. Yani bize getirdiğiniz arızalanan cihazınızı ilk önce ücretsiz arıza tespitine sokmaktayız. Arızası belli olan cihazınıza uygulanacak işlemler sizlere belirtilerek onayınız alındıktan sonra tamir işlemleri başlamaktadır. Tamir işlemleri en fazla 3 iş günü sürmektedir. Zamanınızın değerli olduğunu bildiğimiz için sizleri bekletmeden cihazınızın bakım ve onarımını yapmaktayız. Ayrıca ücretsiz kargo hizmetimizden de yararlanabilme imkânına sahipsiniz.

Projeksiyon Teknik Servisi Beysukent

Sincan Projeksiyon Servisi > Acer > Optoma > Toshiba > ASK > İnfocus > Benq > Sony > Hitachi > Epson > Viewsonic > Sharp > Mitsubishi > LG > Sanyo > Projeksiyon tamiri