Ankara Projeksiyon Servisi

Ankara Projeksiyon Servisi, Projeksiyon Servis, Projeksiyon Lambası, Projeksiyon Tamiri, Projektör, Projeksiyon Servisi

Projeksiyon tamir servisi

Projeksiyon Tamiri Ankara

Projeksiyon servisi ve tamir, bakım, orjinal yedek parça cihazın performansını ilk günkü durumuna getirilmesi açısından büyük önem arz etmektedir. Projeksiyon tamiri ve bakımı alanında uzman ekibimiz ile her türlü projeksiyon arızanızı tespit ederek en kısa sürede çözüme ulaştırmak bizim işimiz. Projeksiyon tamiri donanımsal yazılımsal bilgi ve tecrübeye sahip teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Bu anlamda firma olarak 30 yıldır kalitemizi ispatlamış olmanın gururunu yaşıyoruz. Sizleri de her türlü projeksiyon arızanda, bakımlarında lamba değişilerinde servisimize bekliyoruz.

Projeksiyon cihazları teknolojik ilerlemeler ve gelişmeler sayesinde her geçen gün daha hızlanarak ilerlemektedir. Dijital cihazlardan olan projeksiyon aleti de hayatı her anlamda kolaylaştırmaya ve pratikleştirmeye yarayan kullanışlı ve çok amaçlı cihazların başında gelmektedir. Projeksiyon kullanım alanları, başta okullar, dersane olmak üzere, ofisler, sinema salonları ve evler olarak sıralanabilir. Tabi bu kullanım alanları da ihtiyaç ve gereksinimlere göre çoğaltılabilir.

Projeksiyonlar, güçlü bir ışığı yansıtılma prensibi ile çalışan cihazlardır. Projeksiyonu kullanımdaki amaç herhangi bir bilgisayardaki ve ya flasdaki görüntüyü belirli ve istenilen ölçülerde büyüterek başka bir zemin üzerine yansıtmaktır. Bilgisayar, dvd, flas gibi araçlar projeksiyon bir kablo yardımı ile birbirine bağlanır. Daha sonra görüntünün aktarılması gerçekleştirilir. Yüksek donanıma sahip olan Projeksiyonlar sinema salonları ve okullarda ise daha farklı bir biçimde bilgisayar bağlantısı haricinde çalışmakta ve kullanılmaktadır.

Projeksiyon cihazları da belirli bir kullanımdan sonra çevresel şartlar nedeniyle bozulma durumuna uğrayabilir. Başta belli sürelerde yapılması gereken bakımlar ve ömrünü tamamlamış olan lambanın değişimi gibi, bozulma veya bakım ihtiyaçları durumlarında ise projeksiyonun çalışma prensibinde çeşitli aksaklıklar ortaya çıkabilir. Bu aksaklıklardan bazıları görüntüdeki netliğin kaybolması, soluk renkli göstermesi, parlak noktaların oluşması, fan lambasının yanması, aşırı ısınması, karanlık bir görüntünün oluşması, projeksiyon lamba ömrünün tükenmesi, kumanda arızları ve ara kablo arızları sonucu görüntü iletimindeki kesiklikler şeklinde çoğalta biliris. Bu gibi sorunlarda projeksiyon tamiri işleminin gerçekleştirilmesi gereklidir.     

Projeksiyon tamir merkezi